WSPÓLNE

  • Wojsko, wojsko maszeruje wojsko do…przedszkola! 12.12.2018 r. grupę Sówki oraz Pszczółki odwiedził tata Darii i Antosia. Dowiedzieliśmy się czym zajmuje się żołnierz, z jakiego sprzętu korzysta. Najwięcej radości sprawiło nam oczywiście przymierzanie sprzętu wojskowego😉 . Dziękujemy Panom żołnierzom za przeprowadzenie ciekawych zajęć!
  • Mikołajki w przedszkolu – Wizyta Mikołaja w grupach.

  • Policja – pogadanka o bezpieczeństwie4 października 2018 r. w przedszkolu byli prawdziwi policjanci. Mieli kamizelkę odblaskową, gwizdek i „lizak”. Opowiadali nam o bezpieczeństwie na przejściu i nawet w samochodzie. “Mamo, Tato, musicie zawsze nam zapinać pasy! Tak mówił Pan Policjant.” Na koniec mogliśmy wsiąść do prawdziwego policyjnego auta. To była przygoda 😉
  • Dnia 18.09.2018 r. wszystkie grupy przedszkolne gościły Teatr Form Niezależnych Korzunowicz z Jesienną Opowieścią. W ciepły i humorystyczny sposób dzieci dowiedziały się o zwyczajach leśnych zwierząt przygotowujących się do zimy. Wszystkim bardzo podobała się ta jesienna opowieść, a artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.