WSPÓLNE

• MAGICZNY DYWAN. W naszym przedszkolu mamy super interaktywną pomoc dydaktyczną przeznaczoną do zabaw ruchowych oraz różnego rodzaju gier edukacyjnych i ćwiczeń dla dzieci – “Magiczny dywan”. Zapewnia on zabawę połączoną z nauką, wpływa na pozytywny rozwój dużej motoryki, koordynacji wzrokowej, ruchowej, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji.

• Na magicznym dywanie ćwiczymy koordynację ruchową, utrwalamy nazwy zwierząt, kolorów, oraz instrumentów.
    Tworzymy własne utwory muzyczne, kodując odgłosami zwierząt.
    To jest fantastyczna zabawa 😉

• SPOTKANIE Z PANIĄ MUZYKĄ. 4 luty  2019 r. Koncert filharmonii w przedszkolu pt. “Karnawałowe Rytmy”.

• TAŃCE W PRZEDSZKOLU. Nowy rok w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy krokiem tanecznym. W styczniu miały miejsce pierwsze zajęcia taneczne!!! Co piątek będziemy gościć Pana Adama ze Szkoły Tańca i Wdzięku. Przedszkolaki już na pierwszym spotkaniu dawały z siebie wszystko, aby zatańczyć Disco-Dance oraz Taniec Robota.  Za starania była też nagroda. Sami zobaczcie!!!

• Wojsko, wojsko maszeruje wojsko do…przedszkola! 12.12.2018 r. grupę Sówki oraz Pszczółki odwiedził tata Darii i Antosia. Dowiedzieliśmy się czym zajmuje się żołnierz, z jakiego sprzętu korzysta. Najwięcej radości sprawiło nam oczywiście przymierzanie sprzętu wojskowego😉 . Dziękujemy Panom żołnierzom za przeprowadzenie ciekawych zajęć!
  • Mikołajki w przedszkolu – 6 grudnia do przedszkola przybył na saniach z wizytą  Święty Mikołaj. Spotkał się ze wszystkimi dziećmi w grupach, by rozdać drobne prezenciki grzecznym dzieciom 😉 Przedszkolaki też miały dla Mikołaja niespodziankę. Ale czy Mikołaj był grzeczny i… prawdziwy??? 😉

• Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. 23.11.2018 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie dzieci przyniosły ze sobą swojego ulubionego pluszaka. Dzieci odwiedził miś Yogi, z którym wykonywały one poranną gimnastykę, nauczyły się wierszyka o misiu i odgadywały zagadki słuchowe z bajek o misiu. Następnie miś Yogi zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy przy “misiowych hitach”. Zabawie nie było końca! Po wszystkim przyszedł czas na “małe co nieco”. Dzieci zostały poczęstowane pierniczkami w kształcie misia. Takim sposobem przedszkolaki zasłużyły na medale przyjaciela pluszowego misia, które otrzymał każdy uczestnik. Na koniec wszystkie grupy po kolei podchodziły do fotobudki i każdemu zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie. To wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas! Sami zobaczcie 🙂
  • PRZEDSZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ.

Obejrzyj film z konkursu 🙂

• RODZINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY- “Jesień 2018”

• Policja – pogadanka o bezpieczeństwie4 października 2018 r. w przedszkolu byli prawdziwi policjanci. Mieli kamizelkę odblaskową, gwizdek i „lizak”. Opowiadali nam o bezpieczeństwie na przejściu i nawet w samochodzie. “Mamo, Tato, musicie zawsze nam zapinać pasy! Tak mówił Pan Policjant.” Na koniec mogliśmy wsiąść do prawdziwego policyjnego auta. To była przygoda 😉
  • Dnia 18.09.2018 r. wszystkie grupy przedszkolne gościły Teatr Form Niezależnych Korzunowicz z Jesienną Opowieścią. W ciepły i humorystyczny sposób dzieci dowiedziały się o zwyczajach leśnych zwierząt przygotowujących się do zimy. Wszystkim bardzo podobała się ta jesienna opowieść, a artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.