VI Grupa – Pszczółki

KWIECIEŃ

• OLSZTYN. Jedną z ważnych aktywności człowieka jest jego poczucie przynależności do miejsca, wspólnoty, rodziny. Dlatego tak ważne jest to, aby dzieci poznały swoje miasto, kraj, region już od najmłodszych lat. W naszej grupie poznaliśmy nasz region zarówno poprzez zajęcia dydaktyczne, ale również przez wycieczki. Głównym elementem naszej wycieczki było zwiedzanie Starego Miasta. Wyodrębnialiśmy kolejno najważniejsze budynki. Dotarliśmy do pomnika Mikołaja Kopernika, zwiedzaliśmy Zamek, zobaczyliśmy gdzie płynie rzeka Łyna, a także gdzie jest Wysoka Brama.

LUTY

• WALENTYNKI 14 luty 2019 r. W Dzień Świętego  Walentego po naszym przedszkolu krążyła Poczta Walentynkowa. Dzieci oraz Panie otrzymały mnóstwo wspaniałych laurek, listów, upominków. Wszystkim humory dopisywały!
  • KARNAWAŁ 2019

• 8 stycznia 2019 r. wyjście do Olsztyńskiego Planetarium.

• Kiermasz bożonarodzeniowy
  • 14. 12. 2018 r. Zajęcia dydaktyczne na temat lodu.

• Z wizytą PKP – Dzień Kolejarza.

• Spotkanie ze sztuką – malarstwo.
  • Leśne Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach im. Polskiego Towarzystwa Leśnego. Pszczółki w ogrodzie botanicznym.
  • 1.10.2018 r. – Wyjście Pszczółek do MultiCentrum.

26.09.2018r. – Wyjście do Biblioteki Multimedialnej “Planeta 11” w Olsztynie