Regulamin konkursu LATO 2019 :

1. Konkurs jest kierowany dla dzieci i ich rodziców z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Olsztynie.

2. Każdy z autorów może złożyć 2 fotografie  w formacie – 15 cm x 21 cm lub większe, tematycznie związane z konkursem. Fotografie powinny przedstawiać piękno pory roku, jaką jest – LATO.

3. Fotografie powinny być opatrzone na odwrocie metryczką, zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek, nazwę grupy, kategorię tematyczną oraz imię i nazwisko opiekuna.

4. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć oraz imienia i nazwiska dziecka i opiekuna, w celach promocyjnych konkursu.

5. Prace nie spełniające powyższych warunków, nie będą brane pod uwagę.

6. Fotografie przechodzą na własność organizatora.

7. Prace konkursowe należy dostarczyć do 16 września 2019 r. bezpośrednio do nauczycielek grup.

8. Dla autorów najlepszych prac przewidziano dyplomy i drobne niespodzianki. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich prac na wystawie fotograficznej.

9. Organizator: Przedszkole Miejskie nr 8 w Olsztynie, ul. Wańkowicza 1

Koordynator: mgr Anna Karżewicz

Nowe dzieci z grupy Zajączki:

Proponujemy, aby w dniach 2-3 września – jeżeli tylko mają Państwo taką możliwość – nowe dzieci przebywały w Przedszkolu w godzinach 9.00 – 12.30 (oczywiście Przedszkole funkcjonuje od 6.30 – do 16.30 i w tych godzinach dziecko może przebywać w Przedszkolu).  W tym czasie dzieci zjedzą II śniadanie i obiad wraz z grupą. W godzinach 9.00 – 10.00 odbędą się zajęcia otwarte z udziałem rodziców dzieci nowo przyjętych – przy sprzyjającej pogodzie na placu zabaw, jeśli pogoda nie dopisze – w sali.

Teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz informacjami pomocnymi w przygotowaniu dziecka do zostania Przedszkolakiem w zakładce: DLA RODZICÓW/Pomocne informacje: KLIKNIJ NA SKRÓT—–> http://www.pm8.zso3.olsztyn.pl/pomocne-informacje/

!!!!!!! Wyprawka zostanie Państwu podana w czasie zebrania. !!!!!!

Szanowni rodzice,

prosimy o logowanie się w panelu rodzica na stronie: www.przedszkola.wizja.net/logowanie , gdzie podane są informacje dotyczące pobytu dziecka w przedszkolu oraz wysokość opłat za dany miesiąc i numer konta do przelewu.  Opłaty należy uiszczać do 10. dnia każdego miesiąca zgodnie z naliczoną kwotą.

Informacje o opłatach nie będą przekazywane w formie papierowej ze względu na ochronę danych osobowych.

Prosimy również, aby po odebraniu dziecka z grupy nie przebywać zbyt długo na terenie przedszkola ze względów bezpieczeństwa oraz komfortu pozostałych dzieci.

UWAGA! Od 1 lutego NOWY NUMER KONTA (opłaty ze przedszkole)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3

ul. Wańkowicza 1, 10-684 Olsztyn

76 1020 3541 0000 5802 0291 6278