Konsultacje rodziców z nauczycielkami

14 czerwca 2018 r. od godz.16:30

(prosimy zgłaszać chęć udziału w konsultacjach do dnia 11.06.2018r.)

Szanowni rodzice,

prosimy o logowanie się w panelu rodzica na stronie: www.przedszkola.wizja.net/logowanie , gdzie podane są informacje dotyczące pobytu dziecka w przedszkolu oraz wysokość opłat za dany miesiąc i numer konta do przelewu.  Opłaty należy uiszczać do 10. dnia każdego miesiąca zgodnie z naliczoną kwotą.

Informacje o opłatach nie będą przekazywane w formie papierowej ze względu na ochronę danych osobowych.

Prosimy również, aby po odebraniu dziecka z grupy nie przebywać zbyt długo na terenie przedszkola ze względów bezpieczeństwa oraz komfortu pozostałych dzieci.

Potwierdzenie woli (plik do pobrania .docx)

TERMIN NAJBLIŻSZEGO ZEBRANIA Z RODZICAMI:

26 kwietnia 2018 r. godz. 16:45

26 kwietnia zorganizowany będzie ponownie punkt konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Prosimy rodziców, do zgłaszania chęci udziału w konsultacjach u nauczycielek w grupach do dnia 20.04.2018r.

Konsultacje 14 czerwca 2018 r. godz.16:45 (prosimy zgłaszać chęć udziału w konsultacjach do dnia 11.06.2018r.)

UWAGA! Od 1 lutego NOWY NUMER KONTA (opłaty ze przedszkole)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3

ul. Wańkowicza 1, 10-684 Olsztyn

w sali 10 (do rytmiki)

w celu zaprezentowania Państwu prezentacji multimedialnej oraz omówienia wspólnych spraw.

Dalsza część zebrania odbędzie się w salach poszczególnych grup.

W dniu zebrania, w godzinach 15.30 – 17.00 w sali rytmicznej zorganizowany zostanie punkt konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z panią pedagog Joanną Feret.

W trakcie spotkania będą mogli Państwo porozmawiać na interesujące czy niepokojące Was tematy związane z rozwojem Państwa dzieci, uzyskać informację czy poradę.

Zachęcamy do zapisywania się u wychowawców grup do dnia 06.08.2018r. Na każdą rozmowę Pani Feret przeznaczy 15-20 minut

• Od 5. 02 2018 r. zapraszamy rodziców z dziećmi do biblioteki szkolnej (I p. naprzeciwko stołówki) w celu korzystania z księgozbioru. Polecamy wiele ciekawych pozycji z nadzieją na rozbudzenie miłości do czytania u najmłodszych oraz mając na uwadze zainteresowanie rodziców książkami o  wychowaniu dzieci. Poniżej przedstawiamy państwu literaturę, po którą warto sięgnąć mając dziecko w wieku przedszkolnym 🙂

SZANOWNI  RODZICE!

W związku z obchodami

Dnia  Niepodległości

w naszym przedszkolu

w dniu 10.11.2017 r. prosimy

o  ubranie dzieci w strój galowy.