Zapraszamy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Olsztynie do udziału

w konkursie fotograficznym poświęconym jesieni.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest kierowany dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Olsztynie.

2. Każdy z autorów może złożyć max 3 fotografie  w formacie – 15 cm x 21 cm lub A-4, tematycznie związane z konkursem. Fotografie powinny przedstawiać piękno pory roku, jaką jest – JESIEŃ.

3. Prace będą oceniane w trzech kategoriach: 1) Pejzaż jesienny 2) Dary jesieni 3) Jesienne zabawy.

4. Dopuszcza się niewielką pomoc rodzica.

5. Fotografie powinny być opatrzone na odwrocie metryczką, zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek, nazwę grupy, kategorię tematyczną oraz imię i nazwisko opiekuna.

6. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć oraz imienia i nazwiska dziecka i opiekuna, w celach promocyjnych konkursu.

7. Prace nie spełniające powyższych warunków, nie będą brane pod uwagę.

8. Fotografie przechodzą na własność organizatora.

9. Prace konkursowe należy dostarczyć do końca października 2018 roku bezpośrednio do nauczycielek grup.

10. Dla autorów najlepszych prac przewidziano dyplomy i drobne niespodzianki. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich prac na wystawie fotograficznej.

11. Organizator: Przedszkole Miejskie nr 8 w Olsztynie, ul. Wańkowicza 1

Koordynator: Anna Karżewicz

UWAGA!!!

W dniach 08.10. – 02.11.2018r.

sekretariat przedszkola będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.Serdecznie zapraszamy, w imieniu całego zespołu Biegu na 6 Łap 29.09.18 r, w godzinach od 16.00 do 18.00 na imprezę na rzecz Bezdomniaków.

W naszym przedszkolu odbywa się zbiórka karmy (prosimy o mniejsze opakowania, a lepszą jakość), kocy oraz zabawek dla psiaków.

Z góry dziękujemy za włączenie się do akcji i przybycie na schody filharmonii.

TERMINY spotkań z rodzicami:

Zebrania z rodzicami, godzina 16.30:

– 29.08.2018r.

– 12.09.2018r.

– 12.11.2018r.

– 09.01.2019r.

– 08.05.2019r.

Konsultacje z nauczycielkami:

(prosimy o informację telefoniczną, z którą nauczycielką chcą Państwo odbyć konsultacje najpóźniej na dwa dni przed terminem spotkania):

– 10.10.2018r.

– 06.03.2019r.

Rozmowy indywidualne wg potrzeb.

Konsultacje dla rodziców z psychologiem p. Elżbietą Sabal (pok. 207) w czwartki, godzina 14.30-16.30

• Kapcie
  • Papier ksero
  • Teczka do prac plastycznych
  • Chusteczki mokre i suche wyciągane z pudełka
  • Ręcznik papierowy
  • Kubeczek, szczotka i pasta do zębów (podpisane)
  • Opakowanie serwetek śniadaniowych
  • Zestaw kubeczków jednorazowych, plastikowych
  • Worek w szatni z ubraniami na przebranie
  • Worek w sali z piżamką
  • Wyprawka plastyczna – 50 zł / semestr

ZABAWKI przynosimy jedynie w piątek.

Na dni adaptacyjne prosimy o przyniesienie pełnej wyprawki, która zostanie podana na zebraniu w dniu 29.08.2018

oraz dodatkowo obuwie na zmianę dla rodziców.

Informację o przynależności dziecka do grupy można uzyskać osobiście w sekretariacie na I piętrze.

Ze względu na ochronę danych osobowych informacji tej nie udzielamy telefonicznie.

Szanowni rodzice,

prosimy o logowanie się w panelu rodzica na stronie: www.przedszkola.wizja.net/logowanie , gdzie podane są informacje dotyczące pobytu dziecka w przedszkolu oraz wysokość opłat za dany miesiąc i numer konta do przelewu.  Opłaty należy uiszczać do 10. dnia każdego miesiąca zgodnie z naliczoną kwotą.

Informacje o opłatach nie będą przekazywane w formie papierowej ze względu na ochronę danych osobowych.

Prosimy również, aby po odebraniu dziecka z grupy nie przebywać zbyt długo na terenie przedszkola ze względów bezpieczeństwa oraz komfortu pozostałych dzieci.

UWAGA! Od 1 lutego NOWY NUMER KONTA (opłaty ze przedszkole)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3

ul. Wańkowicza 1, 10-684 Olsztyn

76 1020 3541 0000 5802 0291 6278