I Grupa – Sówki

Miesiąc wrzesień upłynął sówkom intensywnie. Dzieci poznawały min. warzywa i owoce różnymi zmysłami, prowadziły obserwacje przyrodnicze oraz świetnie się bawiły wykonując prace plastyczne.

27.09.2018r.

Sówki obchodziły Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W tym dniu gościliśmy mamę Ali, która przeczytała nam ulubione bajki. Dziękujemy serdecznie!

Pamiętajmy, że czytanie dzieciom na głos stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię i jest to naprawdę cudowny czas spędzony z rodzicem!

Gotowi do startu? STAAAAART!

Nasze wspaniałe Sówki mają za sobą swój pierwszy tydzień w przedszkolu. Najmłodsza grupa przedszkolaków uczyła się zasad, wykonywała pierwsze prace plastyczne oraz fajnie bawiła się w sali i placu zabaw. Po intensywnym dniu dzieci odpoczywały na leżaczkach. Jesteśmy dumni z naszych dzielnych Sówek!